Hakkımızda

Firmamız 1991 yılında perakende sektörüne adım atan firmamız kendi alanında işleyişini dünya standartlarında ki mağazalar haline getirme gayreti içerisinde başlamış ve bunu en üst seviyeye getiren bir firma olmuştur.
Gelişen teknoloji ve yazılım firmalarının her ne kadar kendini geliştirse de teknolojinin arkasında kalıp, sahada ki isteklere cevap verememesi üzerine şirketimiz 2006 yılında şirket içi yazılım üzerine yatırımlarına başlamıştır.
ERP Firmalarının mobil uygulamalarının olmayışı ya da olan yazılımlarda yeterli hız sağlanamaması üzerine bu alanda yazılım geliştirmeye başlamıştır.
Özellikle tahsilat sisteminin hiçbir ERP veya web sisteminde entegre çalışacak bir yazılımın olmayışı bizi bu alanda ki açığı görmemiz ve bu alanda yeni yazılımlar geliştirmemiz diğer yazılım şirketlerinin dikkatini çekmiştir. Diğer yazılım şirketlerinin artan talepleri üzerine şirket yönetimi bu alanda defalarca testleri yapılmış, yıllarca kullanılmış, güvenilir, sağlıklı çalışan bir sistemi satışa sunmuştur.


DGN İNOVASYON YAZILIM BİLİŞİM LTD ŞTİ olarak ödemeix markası adı altında  yeninesin online ödeme sitemleri 22 Banka be 5 adet ödeme kurulu ile sistemleri entegre ederek  anında ödeme alam bir hizmeti  vermeye başlamıştır.


DGN İNOVASYON YAZILIM BİLİŞİM LTD ŞTİ olarak Veriix markası adı altında  her sektörden her tip şirkete 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu, kurul kararları, ilgili tüzük, yönetmelik, tebliğ ve sair yasal mevzuat uyarınca hem hukuki hem de teknik anlamda danışmanlık hizmeti vermeye başlamıştır